Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri

Biz yemek masası ekibi olarak, sipariş sonrasında müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Çünkü her mutlu müşteri bize yeni bir müşteri olarak geri dönmektedir. www.yemekmasasi.net masa sandalye alışveriş sitesinin mutlu müşteri kaynağı her zaman teslimat aşamasında geçmektedir.

Siparişinizi verdikten sonra ürünün ne zaman geleceğini, hangi kargo ile sevk edileceğini, ne kadar gönderim ücreti ödeyeceğinizi her zaman biliyorsunuz. Çünkü bu bilgilere sahip olamadan sitemizden siparişinizi tamamlayamıyorsunuz. Sipariş esnasında gerekli olan bütün bilgiler size sunuluyor.

Siparişinizin kaç gün içinde elinizde olacağı bilgisi verilen siparişteki ürünler ile alakalıdır. Bazı ürünler stok tutulsa da, bazı ürün grupları stok dışı sipariş usulu gönderilmektedir. Yemekmasasi.net adresinden verilen siparişler genellikle 15 iş günü içerisinde müşterinin elinde olmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo NAK ve Ege Ulaşım olduğu için genellikle bu kargo şirketleri ile gönderim sağlamaktayız.

Eğer ürün kapıya geldiğinde ürün ambalajında bir deformasyon görüyorsanız, ya da herhangi bir bozulma yada deformasyon ile karşılaştıysanız, ürünü teslim almayıp tutanak tutturmanız gerekmektedir. Çünkü sevkiyat anlaşmamızda garanti koşulu vardır. Her ne kadar özenle taşınsa da, ürünlerimiz yolda hasar görebilmektedir. Bu tarz mağduriyetler yaşanmaması adına, ürünü kontrol ederek teslim almanız, her zaman siz değerli müşterilerimiz için en doğru yol olacaktır.

Eğer teslimat adresinde bulunmadığınız bir anda siparişiniz kapınıza gelirse telaşa kapılmanıza gerek yok, kargonuz ana dağıtım merkezinde bekletilmek üzere geri gönderilecek ve tekrar sizinle iletişime geçilip ondan sonra getirilecektir. Bu tarz aksaklıklar, teslimat süresini elimizde olmayan sebeplerden dolayı uzatabilmektedir.

Ürünlerinizin faturası siparişiniz ile birlikte ambalajın içerisinde ya da kargo elemanında bulunmaktadır. Siparişi teslim aldığınızda faturanızı kontrol etmelisiniz. Aksi bir durumda faturanız kayıp olmaz tekrar gönderilebilir. Eğer siparişiniz ile birlikte faturanızı alamadıysanız, iletişim hattımızdan bize bildirebilir konu ile ilgili çözümü sağlayabilirsiniz.