Menu
Your Cart

Sandalyeler

Sandalyeler

Yeni moda tasarım "Sandalyeler" siz değer verdiğimiz müşterilerimizin huzuruna sunmaktan büyük onur duymaktayız.  Gündelik yaşam faaliyetleriniz içerinde bulunduğunuz  mekan neresi olursa olsun sandalye ihtiyaç duyulacak en önemli bir mobilya ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Firmamızın uyguladığı istikrarlı araştırmalar neticesinde kaliteli olduğu gibi bir o kadar en yeni trend sandalye dizayn şekileri arasında bulunan sandalyelar ayrı bir konsept içerisinde şık bir yapıyı teşkil ediyor. En yeni trend, modern ve şık sandalye modelleri kaliteli ve güvencemiz neticesinde müşterilerimize etkileyici sandalye fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mutfak Sandalyeleri

Mutfak Sandalyeleri, mutfağınızdaki masaya eşlik edecek en önemli parçalardan biridir. Bir nevi mutfak masanıza kombine olacak olan mutfak sandalyelerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken 2 tane unsur vardır. Dekor ve uyum olan bu unsurlara uygun bir çok mutfak sandalyesi mevcuttur. Sitemiz üzerinden sadece sandalye siparişi verebilmenizin yanında, masa ile birlikte takım olaran siparişi gerçekleşen mutfak sandalyelerinde sürpriz indirimler, ücretsiz kargo seçenekleri var. Deri, ahşap, metal... gibi bir çok mutfak sandalyesi satın alırken kendiniz için en uygun sandalyeyi seçmeniz, mutfağınıza getirecek şenliğin ilk adımı olabilir.

Arte Sandalye Arte Sandalye
Çok Satan Stok Bilgisi Alınız 2 - 3 gün içinde
Balerin Sandalye Balerin Sandalye
Çok Satan Stok Bilgisi Alınız
Bistro Koltuk
Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Bistro koltuk, boyalı ve kromajlı seçenekleri mevcut olup ölçüleri aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 65x47x84 cm Kilosu: 11 kg..
472 TL
Vergiler Hariç:400 TL
ÇİZGİLİ AHŞAP SANDALYE MODELİ Yatay çizgileri olan, çizgili ahşap sandalye modeli, hem fiyatı hem de tasarımı bakımından geniş bir kitlede tercih sebebi olmuştur. Siz de evinizin mutfağı ya da yemek odasına ahşap sandalye modeli arıyorsanız, çizgili ahşap sandalye modeli renk seçenekleri ile sizi..
170 TL
Vergiler Hariç:144 TL
Çizgili Monoblok Sandalye
Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Çizgili monoblok sandalye, farklı modelleri mevcut olup ölçüleri aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 43x51x89 cm Kilosu: 5 kg..
321 TL
Vergiler Hariç:272 TL
Contract Koltuk
Çok Satan Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Contract koltuk, boyalı ve kromajlı seçenekleri mevcut olup ölçüleri aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 58x58x86 cm Kilosu: 14,3 kg..
510 TL
Vergiler Hariç:432 TL
Denisa Sandalye
Stok Bilgisi Alınız
Brand: Suna Sandalye
Denisa renkli ahşap sandalye, çeşitleri mevcuttur...
408 TL
Vergiler Hariç:346 TL
Brand: Plastico
DENİZ KOLTUK MODELİ Farklı renk seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz...
41 TL
Vergiler Hariç:35 TL
Diva Sandalye Diva Sandalye
Stok Bilgisi Alınız
Brand: Suna Sandalye
Diva deri, kumaş, ahşap sandalye, renk ve kumaş seçenekleri mevcuttur...
184 TL
Vergiler Hariç:156 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 202 (17 Sayfa)