Menu
Your Cart

Biz Kimiz

Biz yemekmasasi.net ekibi olarak 2014 yılında İzmir'de kurulmuş bir YEMEK MASASI firmasıyız. Yemek Masaları konusunda sürekli takipte olarak, her geçen sezon mobilya fuarlarına katılarak sektör ile ilgili daima güncel bilgilere sahip oluyoruz. Yemek Masası Modellerinin sürekli değişen tasarımlarına her zamankinden daha büyük bir heyecanla takip ediyoruz.

Evine  yemek masası satın almak isteyen son kullanıcılara,  profosyonel ekibimiz ile daima kaliteli bir hizmet sağlayarak, her geçen gün daha çok memnum müşteriye ulaşıyoruz. Müşteri memnuniyetinin önemini her konuda ön planda tuttuğumuz için mutlu müşteri portföyümüz her geçen gün artmaktadır. 

Yemek Masalarının daima profosyonel ellerden çıkması gerektiği yaklaşımı ile, her zaman muhteşem tasarımları barındıran yemek masalarının satışı ile ilgilenmekteyiz. Basit, demode, artık kendinde bir yemek masasından daha fazlasını yansıtmayan yemek masalarını bizim sitemizde bulamayacaksınız. Çünkü yemek masasındaki tasarım ve kullanım şekli bizim için gerçekten çok önemlidir. 

Yemek Masalarını birbirinden farklı fiyat etiketleri ile bulabileceğimiz internet sitemizde, mutlaka kendi ekonomik bütçeniz ile uygun, cazip ödeme koşullarına rastlayacaksınız. Sipariş verirken yada kurulum yaparken her zaman teknik destek verdiğimiz ekibimiz ile daima sorunlarınıza yanıt bulabileceksiniz. 

Kromaj ve cam aksamların daha çok beğenildiği anlayışı ile yola çıktığımız yemek masası tedariğinde, ahşap modelleri bir arka sınıfta topluyoruz. Sizde ahşap yemek masalarının sıkıcılığından yana aynı fikire sahipseniz bizi mutlaka takip etmelisiniz. Sürekli yeilenen masa sandalye kataloğumuzun güncel halini her zaman takip etmelisiniz. 

TELEFON = +905447290775

ADRES     =BUCA/İZMİR

E-MAİL    = info@yemekmasasi.net