Metal Yemek Masaları

Göster:
Sırala:
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 100 (7 Sayfa)
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 100 (7 Sayfa)

Yemek odalarınız içerisinde yer alan mobilya eşyalarının en değerli öznesi haline gelmiş metal yemek masaları ile gösterişli yemek odası tasarımlarına yelken açabileceksiniz. Özenle seçilen yemek odası koleksiyonlarımız içerisinde birbiriyle ahenk içerisinde olacak metal yemek masaları modelleri burada yer alıyor. Sürekli güncel olarak ürün yelpazemizin genişlediği metal yemek masası kategorimizde en son çizgi ve desenlere sahip dekoratif modelleri bulabileceksiniz. Yemek odası ve salon takımları içerisinde büyük ölçüde görev yapan metal yemek masası çeşitlerimiz her kesimden müşterilerimiz için özel olarak seçilmiştir. Yeni modayı yakından takip ederek en son jenerasyon metal yemek masası takımlarını sizlerin huzuruna dizmiş bulunmaktayız. Sürekli yenilikçi görüşlerin modern hatlarda hayat bulduğu metal yemek masası koleksiyonlarında ekonomik çözümleri ekleyerek sizlere en dekoratif yemek odası dekoruna davet ediyoruz.Metal Yemek Masası fiyatlarımız seçtiğiniz modellerin işçilik ve maliyetine göre değişiklik göstermektedir.,

Metal mutfak masası, mutfağında sağlamlığın simgesi haline gelmiş olup güvenli ve uzun ömürlü mutfak masası arayan ev hanımlarının önde gelen gözde mutfak masası modellerinin arasındaki yerini almıştır. Birbirinden farklı profil ayakları ile farklı dizaynlara bürünmüş olan metal mutfak masaları artık eskisi gibi klasik, düz görünümlerinden arındırılarak, farklı şekillerde ve fonksiyonlarda üretilmektedir. Sürgülü, kızaklı mekanizmaları ile açılıp kapanarak, 4 kişilikten kolayca 6 kişiliğe dönüşebilen metal mutfak masaları, renk ve fiyat seçenekleri ile sitemiz üzerinden online sipariş verilebilmektedir. 

Cam Mutfak Masası

Cam mutfak masası, mutfağında sade ve ferahlığı ön planda tutmak isteyen ev hanımlarının tercihi olmuştur. Sadelik ve ferahlığın daha çok vurgulandığı cam mutfak masası modelleri, yeni sezonda ev hanımlarının vazgeçilmezleri arasında olacaktır. Cam mutfak masalarında sağlamlık ve kolay temizliği simgeleyen temperli camların kullanımı ile artık daha fazla güven getirmekle birlikte uzun yıllar cam mutfak masasını mutfağınızda kullanabilirsiniz. Farklı dizaynları ve opsiyonel kullanış şekilleri ile göz dolduran yeni sezon cam mutfak masaları, fiyatları ile oldukça uygun olarak sitemiz üzerinden online ya da müşteri destek hattımızdan telefon ile sipariş verebilirsiniz. Seçim yaptığınız cam mutfak masası ile ilgili ölçü, fiyat veya başka sorularınız var ise telefon destek hattımızdan bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

YEMEK MASASI © 2019|| YEMEK MASASI MODELLERI|| YEMEK MASASI TAKIMLARI|| SALON YEMEK MASALARI