Menu
Your Cart

Plastik Masalar

Plastik Masalar için her zaman ekonomik tercihlerin ön planda tutulduğunu bildiğimiz için size en ekonomik olan ve sağlamlığı konusunda tartışılmayacak olan kaliteli plastik masaları sunuyoruz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen seçenekleri ile üretilen Plastik Masalar, farklı renk seçenekleri ile de üretilmektedir. Plastik Masaları temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda tercih ettiğiniz Plastik Masaya uygun sandalyeyi yeterince zengin sandalyeler kategorisinden bulabilirsiniz. Farklı tasarımları ile üretilen Plastik Masaları bulabileceğiniz en uygun fiyatları ile size sunmak bizim işimizdir. Kalite ve güvenli alışveriş imkanı ile online sipariş verebilirsiniz. Plastik Masalar ekonomik seçenekli olması nedeniyle diğer masalara nazaran ayrı bir ürün grubu içerisinde yer alıyor. Plastik masalar kullanım alanları bir hayli geniş olarak dilediğiniz her mekanlarda yer verebilmenize elverişlidir. Plastik masalar mevsimler ile her türlü iklim koşullarında sergilediği başarılı rol sayesinde artı değer kazanmaktadır. Kare plastik masalar, dikdörtgen plastik masalar ve yuvarlak plastik masalar olarak şekillerine göre sınıflandırmak mümkündür.

Brand: Plastico
Plastik Masa Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur...
345 TL
Vergiler Hariç:293 TL
Brand: Plastico
Plastik Yuvarlak Masa Plastik yuvarlak masa modeli oval hatları ve fiyatı bakımından bir çok ekonomiye hitap edebilen bir modeldir. 80 çapında küçük bir yapıya sahip olan plastik masa 4 kişiliktir. Metal sabit aksama sahip olan plastik yuvarlak masa modeli cafe tarzı yerlerin dışında okul kantinl..
372 TL
Vergiler Hariç:315 TL
Brand: Plastico
Plastik Yuvarlak Masa Takımı Plastik yuvarlak masa takımı olan modelimiz 80 çapında metal  ayaklı bir çok kullanım alanına uygun olarak 1. kalite malzemeden üretilmektedir. Fiyatı bakımından ve kullanım alanları bakımından bir çok kesime hitap edebilen Plastik Masa Takımımız, oldukça hafifi ..
783 TL
Vergiler Hariç:664 TL
Brand: Plastico
Metal ayaklı plastik masalar hayatımızın bir çok alanında ihtiyacımız olmaktadır. Hem ucuz olması hem bir çok alanda kullanılabiliyor olması metal ayaklı plastik masa modellerini 150 tl den başlayan fiyatlara sahip olabileceğiniz anlamına geliyor. Beyaz, kahverengi renk seçenekleri ile üretilen meta..
377 TL
Vergiler Hariç:320 TL
Brand: Plastico
Bağzı durumlar da plastik masa modellerinden plastik ayaklı olanlara ilgimiz olur. Bunun nedeni daha hafif olmasından dolayı kullanım kolaylığı sağlaması olabilir. 80x140 ve 70x120 ebatlarında bulabilir, Beyaz ve kahverengi seçeneklerinden seçim yapabilirsiniz. Ucuz ve kullanışlı masa olan plastik m..
358 TL
Vergiler Hariç:304 TL
Brand: Plastico
Metal aksama sahip kare plastik masa takımı, genellikle bahçe ve balkonlarda kullanılmaktadır. Lokanta ve kantik gibi bir çok alanda da kullanılabilen Plastik Masa Sandalye takımı, 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Sizde kare ebatlarında plastik masa sandalye takımı arıyorsanız, şık v..
1.381 TL
Vergiler Hariç:1.170 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)