taş ülkemizde yatak konusunda aklıma ilk gelen markalardandır. Bu konumuzda sizlere Yataş’ ın yatak odasında yeni serisi olan Infınıty modelinden görseller ve bir kaç teknik özelliğinden bahsedeceğim. 

Yataş yine teknolojinin nimetlerinden faydalanarak bu modelinde, çizilmeye karşı bütün modelin her yerinde akrilik yüzey kullanmış. Yatak odası takımındaki dolaplarında led aydınlatma ve pantolonluk mekanizması eklemiş.

Konforuna düşkün olan dostlarımız için tercih sebebi olacak önemli bir özellik . :) Ayrıca dekoratiflik konusunda da göz alıcı bir dizayna sahip olan Yataş Infinity Yatak Odası modelinde komidin ve şifonyerlerin çekmecelerinde özel bas-aç sistemi tercih edilmiş. Kumaş seçeneklerinde de bonkör davranan Yataş her zevke uygun kumaş seçeneklerini sizlere sunuyor.


 Yatak odası takımını yenileyecekler için göz ardı edilmeyecek bir model olan Yataş Infinity modeli sizlerin beğenisine sunulmuş beklemektedir. Fiyat konusunda merak ettikleriniz ise buradan öğrenebilirsiniz. Keyifli ve güzel günler geçirmeniz dileğiyle. Bir sonraki konuda görüşmek üzere :)