Notice: unserialize(): Error at offset 8190 of 8192 bytes in /home/yemek/public_html/system/library/cache.php on line 11 Cam Yemek Masası

Cam Yemek Masası

Göster:
Sırala:
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 56 (4 Sayfa)
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 56 (4 Sayfa)

Cam yemek masası, üzeri cam tablaların metal ve ahşap aksamları ile birleşmesi ile oluşan mutfak yemek masalarıdır. Cam yemek masası modelleri, genellikle 10 milimlik tamperli cam tablalardan oluşmaktadır. Tamperli ve kalın cam tablaların maliyetli olmasından dolayı, cam mutfak masaları biraz daha fiyat farkı ile satışa sunulmaktadır. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen ebatlarında üretilen cam mutfak yemek masaları, 400 TL den başlayan fiyat etiketleri ile web sayfamızda satışa sunulmaktadır. 

Sevkiyat esnasında kırılma ya da çizilme olarak tabir edilen deformasyona uğrayabilen cam yemek masaları, tarafımızca garantili taşınmaktadır. Bizden sipariş verdiğiniz cam yemek masası modellerini, ürün kapıya geldiğinde kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir hasar olduğunu tespit ederseniz kargo elemanına tutanak tutturarak yenisini tekrar temin etmeniz olasıdır. Mermer desenli, siyah renkli ve şeffaf olmak üzere bir çok renk seçeneği ile çeşitleri görebileceğiniz cam yemek masalarımız, mutfağınız ya da yemek odanızın dekorasyonuna farklı bir jenerasyon kazandıracak, uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceksiniz. 

Her sofranın bir cam yemek masası anlayışı ile yaklaştığımız üretim anlayışımız sayesinde, bizden temin ettiğiniz cam yemek masası setleri 2 yıl garantili ve TSE belgelidir. Bizden temin ettiğiniz cam yemek masaları 2 yıl içinde solma ya da bir başka deyim ile rengi atma gibi durumlar olursa ne yapacaksınız ? Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, şartsız koşulsuz cam yemek masanızı yenisi ile değişim yaptırabiliyorsunuz. Benim çocuğum var, yemek masasının cam olması benim için güvensizlik veriyor diyorsanız, cam yemek masalarının hepsi tamperli camdan olduğu için, eliniz ile sağlam şekilde vursanız bile kıramazsınız. Bu da size yeterince güven verecektir. Açılır kapanır mekanizmaların cam yemek masaları ile buluşması son zamanların dekorasyon anlayışına yeni bir ışık getirmiştir. Genellikle dikdörtgen olarak üretilen açılır kapanır cam yemek masaları, 80x130 dan 80x190 ebatlarına çıkmakta ve oldukça geniş bir yemek masası dizaynı sunmaktadır. Her mutfağın sahip olması gereken cam mutfak yemek masası setlerini sizinle buluşturmaktan ve her geçen gün daha fazla müşteriye sahip olmaktan son derecen minnettarız !

YEMEK MASASI © 2019|| YEMEK MASASI MODELLERI|| YEMEK MASASI TAKIMLARI|| SALON YEMEK MASALARI