Menu
Your Cart

Bar Taburesi & Bar Sandalyesi

En şık ve modern bar sandalyesi ve bar taburesi modelleri ile uygun fiyat aralıkları burada yer alıyor .. Bar Sandalyeleri eğlence sektörünün vazgeçilmez mobilya ürünü olarak karşımıza çıkan diğer bir adıyla bar taburesi olarak tanıdığımız koleksiyonların en şık ve modern tarz şekillerini buradan inceleyerek güvenilir sipariş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bar tabureli eğlence sektöründe başlayan kullanım amacı giderek yaygınlaşarak şimdilerde bar tabureleri otellerde, tatil mekanlarında, cafeler de hatta modern ev tasarımları içerisinde görmemiz mümkün oluyor. Bar sandalyeleri amortisörlü sistemleri ile üzerinde oturan kişinin daha konforlu bir şekilde vakit geçirmesini sağlıyor. Metal bar sandalyeleri, alüminyum bar sandalyeleri ile ahşap bar sandalyeleri ana kategoriler olarak bar taburelerini temsil ediyor. Bar sandalye modelleri koleksiyonumuzu sürekli güncel tutarak en son tasarımları bar tabure ürün gruplarımıza dahil ediyoruz. Bar sandalyeleri fiyatları sitemizdeki geniş ürün yelpazeleri içerisinde yer alan modellerimize göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir.

Bar Taburesi Döşemeli
Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Bar taburesi döşemeli, boyalı ve kromajlı seçenekleri mevcut olup ölçüler aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 42x42x73 cm Kilosu: 16,3 kg..
1.147 TL
Vergiler Hariç:972 TL
Mango Bar Sandalye
Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Mango Bar Sandalye, boyalı ve kromajlı seçenekleri mevcut olup ölçüleri aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 43x47x92 cm Kilosu: 8,5 kg..
988 TL
Vergiler Hariç:837 TL
Profil Giydirme Bar Sandalye
Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Profil giydirme bar sandalye, farklı modelleri mevcut olup ölçüleri aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 44x53x102 cm Kilosu: 7,5 kg..
1.107 TL
Vergiler Hariç:938 TL
Riva Bar Sandalyesi Döşemeli
Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Riva bar sandalyesi döşemeli, boyalı ve kromajlı seçenekleri mevcut olup ölçüleri aşağıdaki gibidir. Ölçüleri: 44x47x105 cm Kilosu: 19,4 kg..
1.338 TL
Vergiler Hariç:1.134 TL
Talia Polikarbon Metal Bar Sandalyesi Boyalı
Çok Satan Stok Bilgisi Alınız
Brand: decosit
Talia polikarbon metal bar sandalyesi boyalı.   Ölçüleri: 40x41x110 cm Kilosu: 6 kg..
1.338 TL
Vergiler Hariç:1.134 TL
Ahşap Bar Sandalyesi
Stok Bilgisi Alınız
Brand: Kucar
Ahşap bar sandalyesi denilince akla hemen akustik müziklerin çaldığı cafeler gelir. Daha çok rutin donların dokunuşunun hüküm sürdüğü mekanlarda boy gösteren ahşap bar sandalyeleri hem fiyat bakımından ekonomik hem de hafif olmasının kazandırdığı taşıma kolaylığı ile tercih sebebi olmaktadır. K..
956 TL
Vergiler Hariç:810 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 61 (6 Sayfa)