Menu
Your Cart

Alüminyum Sandalyeler

Alüminyum Sandalyeler şimdilerde daha yaygın olarak mekanlar içerisinde kullanımı artmaktadır. Alüminyum sandalye her mevsimde, her türlü hava koşulları altında deforme olmayan yapısının sağladığı avantajlar neticesinde tercih sebebi fazla olmaktadır. Alüminyum malzemesinin, çizilmez, paslanmaz, su ve ısıdan etkilenmez olması sandalyelerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Alümiyum sandalyer içerisinde en çok tutulan modelleri sitemiz içerisinde yer vermekteyiz. Alümiyum sandalyeler hafif olması, üzerine farklı boya veya döşemeler ile zengin görünüm kazandırılması ile özel toplantıların düzenlendiği salonlarda, kamu ve özel hizmet sektörünün yine bu tarz alüminyum sandalye seçimleri yapmaları gözden kaçmıyor. Alüminyum sandalye fiyatları gösterdikleri bu üstün performans nedeniyle sıradan sandalye fiyatlarına göre biraz daha yüksek olduğu aşikardır.

Altın Boyalı Alüminyum Banket Sandalye, banket sandalye arayan cafe tarzı alanlarda kullanılmak üzere mekanda farklı bir sandalye atmosferi yaratan modeldir. Banket Sandalyeler arazında güzide bir model olan Altın Boyalı Alüminyum sandalye fiyatı bakımından oldukça uygun olup toplu alımlarda maliyet..
717 TL
Vergiler Hariç:608 TL
Ametis Sandalye, boyalı ve kolsuz 7 bantlı alüminyum sandalyedir. Hem boyalı ve ham aluminyum sandalye arayan kişiler için çok iyi bir seçenek olan ve 7 bantlı olan Ametis Sandalye ile mekanlarınıza farklı bir hava katacaksınız. Aluminyum ve kolsuz olan Ametis Sandalye oldukça hafiftir. Bu kolaylığı..
597 TL
Vergiler Hariç:506 TL
Atemis 5 A sandalye 5 kontraplaklı ahşap bantları ile otatin bir görüntü sağlayan Alüminyum Sandalye'dir. Aluminyum sandalyeler arasında sıradışı bir model olan Atemis aluminyum sandalye ile mekanlarınıza zerafet katabilirsiniz. Aluminyum olmasından kaynaklanan hafifliği size hiç tatmadığınız k..
717 TL
Vergiler Hariç:608 TL
Atemis7 Alüminyum Sandalye iskeleti ve oturak kısımları tamamen aluminyum olan gayet hafif bir modeldir. Atemis 7 Alüminyum sandalyeyi en uygun koşullarda size sağlıyoruz. Sandalye modellerinde revaçta bir ürün olarak hafızalara kazınan Ametis 7 sandalye modelini artık günümüzün bir çok alanında kar..
470 TL
Vergiler Hariç:398 TL
Firuze 5 alüminyum bantlı kollu sandalye..
502 TL
Vergiler Hariç:425 TL
İnci 7 Alüminyum bantlı Katlanabilir Alüminyum Sandalye..
398 TL
Vergiler Hariç:398 TL
Platin  profil alüminyum kontraplak kollu sandalye..
860 TL
Vergiler Hariç:729 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)